Téměř tříměsíční australský pobyt je za mnou. Sice zatím nevím, jestli to bude můj nejúspěšnější rok ze všech, ale rozhodně to byl jeden z těch roků, který mi strašně moc dal. Na podzim jsem si prošla obrovskou nenávistí k plavání, která se ale během jara zase otočila a při tréninku v Austrálii jsem našla novou chuť a hlavně - plavání mě tam bavilo jako už dlouho ne. Na každý trénink jsem se těšila a na některý trénink se připravovala víc než na kdejaké závody. 

IMG_5468.JPG

Jestli mám shrnout trénování.. nebylo to o objemu kilometrů. Spíše důraz na kvalitu, tedy rychlost a správnost provedení. Často jsem si sáhla na dno, ale našla v tom potěšení! Ano, byla jsem sice v menším klubu, ale ve společnosti dvou polohovkářů to bylo naprosto dostačující. S Keryn jsme se snažily být lepší a rychlejší než ta druhá a snažily se držet Sho (japonce). 

Největší poklad byl trenér, věnoval se nám víc než musel a dlouho jsem nenarazila na tak chytrého člověka. Musím říct, že jsem mu od první chvíle naprosto důvěřovala a vždy se těšila na další povídání s ním. 

Keryn, Dean a já 

Keryn, Dean a já 

Trinity Lutheran College - swimming team

Trinity Lutheran College - swimming team

Vím, že se tam chci vrátit. Věřím tomu, že je to cesta, která mi pomůže se zlepšit a dostat se výše. Budu se ješte zkoušet dostat do jiného týmu, nejspíš do Brisbane. Ale i kdyby mi to nevyšlo tak vím, že tady v Gold Coast je místo, kde se můžu vrátit a trénováni stojí za to.  

 

DĚKUJI za zkušenost, bylo to skvělé!  


Uvidíme se příští týden na Mistrovství v Praze. 

Ahoj, 

Bára  

 

IMG_5679.JPG