Mistrovství republiky - Plzeň

Závěrečné závody této zimní sezóny jsou v plném proudu. Zatím se mi podařilo vyhrát 1500vz a 200z, v disciplíně 200pz jsem skončila druhá. Potýkám se tady s velkou únavou, tak uvidíme v nadcházejících dvou dnech, jak to bude vypadat.  

Pěkný večer,  Bára

ME Izrael

Můj pohled na Mistrovství Evropy asi nebude moc pozitivní. Ale asi jsem neměla víc čekat. Lehké zranění mě ovlivnilo víc než jsem si myslela. Po letní sezóně jsem si myslela na velké výsledky a dostavily se jen ty průměrné. Ve své hlavní disciplíně 400 PZ jsem skončila na čtvrtém místě v čase za osobákem. V ostatních disicplínách už se mi nepodařilo postoupit do finále a ani osobní rekordy to nepřineslo. Ale jdeme dál a před námi je další rok a další šance. Chytnu ji za "pačesy"! Mé motto přeci zní: Go hard or go home!!! 

Ahoj, Bára

Pláž v Izraeli @Čtk

Pláž v Izraeli @Čtk

Už zítra!!

Tak nám to začíná.. Ve středu 2.12. vypukne Mistrovství Evropy v krátkém bazénu v Izraeli a nám nezbýva nic jiného než doufat, že jsme udělali vše pro to, plavat slušné časy. Já začínám hned záhy 400 polohovkou, tak snad mi to sedne.. :) Držte mi prosím palce!  

Zdraví, Bára

Návštěva partnera - Terezia Company

Dnes jsem navštívila mého partnera v jejich sídle společnosti. Jsem moc ráda za jejich podporu v mé cestě do Ria. Starají se o mé zdraví a imunitu a za to jim patří obrovské díky! :)

Bára

image.jpg

ME se blíží!

Podzim už je ve své plné parádě, ve vodě už gradují tréninky a my se pomaličku začínáme připravovat na Mistrovství Evropy, které proběhne na začátku prosince v Izraeli. Právě jsme odjeli na závěrečné soustředění do Maďarska.

Tímto článkem vás také vítám na mých nových internetových stránkách, kterých jsem se konečně dočkala. Budu zde dávat aktuality o mých výsledcích, o tom kde právě jsem a třeba i nějaké zajímavosti. Snad se vám to tady líbí a napište, co by jste chtěli na stránkách vidět. :-)

Krásný večer, Bára

Podzim je krásné období.. A podzimní Praha ještě hezčí! :-)  

Podzim je krásné období.. A podzimní Praha ještě hezčí! :-)